Hakkımızda

Hakkımızda

MİSYONUMUZ

Firmamız mobilya sektörünün teknolojik alandaki açıklığını karşılamak amacı ile 2010 yılında Dudullu/Şerifali’de Kurulmuştur.Günlük hayatınızı ve rutinlerinizi kolaylaştırmak amacı ile tamamlayıcı ürünler imal ederek sizlere yardımcı olmadı hedefler. Önceliklerimiz arasında müşteri zevklerini ön planda tutmak,mutlu eden tasarımlar ve üretimler geliştirmek ik sıradadır.İnsanların beklentilerini,gereksinimlerini tam zamanında karşılamak edindiğimiz öncelikli ilkeler arasındadır.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimize güvenilir ve rekabetçi işletme hizmeti sunarak ihtiyaç ve talep doğrultusunda hızlı cevap veren bir firma olmaktır.Sürekli gelişim felsefesini ilke edinmek,bu yolla hizmet ve ürünlerimizin kalitesini arttırmaktır.El işçiliğini %25 oranlarına indirgeyerek,makine gücüne öncelik vermek firma hedeflerimizin ilk sırasında yer alır.

CNC

CNC (Computer Numerical Control) yani ‘Bilgisayar Sayımlı İdare’ anlamına gelir. Cnc makineler,üzerine monteli bir bilgisayar aracılığıyla programlanarak ‘otomatik’ olarak işleme yapan makinelerdir. Günümüzde CNC makinelerin daha hızlı,verimli ve hatasız programlanabilmesi için CAD ve CAM programları kullanılmaktadır. Bu makineler X,Y,Z eksenli yani sağ-sol, ileri-geri,aşağı-yukarı doğru bilgisayar tarafından seri biçiminde hareket alabilen bir mantıkla işler,bu da demektir ki bilgisayarda tasarlanmış bir çizimi ya da projeyi sayısala çevirip hassas biçimde işleyebilme yeteneğidir. Genel olarak CNC Router makinelerinde bilgisayarda Corel Draw veya Autocad ile oluşturulmuş 2 veya 3 boyutlu ürün çizimleri,kesim işlemi için Mach serisi programlar ile sayısal koordinat haline getirilerek işleme başlanır. Cnc Router tezgahlarında çelik hariç,her türlü Alüminyum,ahşap,PVC,pleksiglas,bakır,pirinç gibi malzemeler oyma, kazıma veya kesme yapılabilir.

Ekibimiz